Yerleşik Havuz Robotları

Tarafından gönderildi Havuz Market 15/09/2014 0 Yorum

Zorlu havuz ve havuz suyu temizliğinde üst seviye performans elde edin. Dolphin marka Ticari Havuz Robotları uzun vadeli ve düşük maliyetli çalışma performansı vaat eder - ve bu vaatleri yerine getirir. Onaylanmış nitelikleriyle Dolphin marka robotlar , ufak umumi havuzlardan olimpik havuzlar gibi en geniş profesyonel havuzlara kadar tüm ticari havuzlar amacıyla en uygun arıtma sistemidir.

Elektronik havuz temizliğinde önde gelen robotlarımız sizi uğraştırmadan havuzunuzun suyunun her daim duru ve pırıl pırıl kalmasını sağlar. Cihaz ilerlemiş teknolojisi yardımıyla havuzun yüzeylerini baştan aşağı tarayarak yüksek randımanlı fırçalama ve süzme fonksiyonu görür.
 


 

Görevli personel tamamiyle otomatik çalışan Ticari Havuz Robotları kullanıldığı prosese havuzun muntazaman temiz ve tertemiz kalacağına güven ederek başka görevlerine iştirak edebilir.

Dolphin - Havuz Arıtmasında Güvenilen İsim

Doplhin robotik havuz arıtıcıları otellerde, açık hava spor/eğlence klüplerinde, spalarda, okullarda ve umumi ve özel yüzme merkezlerinde dünya genelinde binlerce havuz işletmesinin arıtmada tercihidir.

Havuz arıtmasında nerdeyse 30 senelik uzmanlık geçmişiyle robotlarımız kullananlara yüksek performanslı, düşük maliyetli havuz arıtması ve zAhmetsiz kullanım sağlamaktadır.