Ucuzhavuzmarket.com

2012 yılından itibaren faaliyet göstermektedir.

 

Yüzme havuzları mekanik tesisatından, aquapark ve kaydırak sistemlerine, havuz içi ve çevresi porselenlerinden, havuz içi ve çevresi seramiklere ve süs havuzları, fıskiye sistemlerine kadar bütün teknolojileri uygulamaktayız.

Uygun fiyat, gerçek kalite, üst düzey havuz teknolojisi ve uzmanlık…

 

Firmamız; havuz sistemlerimiz arasından uygun görüp seçebileceğiniz teknolojiyi, en uygun fiyatlar, en üst düzey malzeme kalitesi ve işçilik ile en kısa teslim süresinde bahçenize, evinize, sitenize veya otelinize uygulayabilecek uzmanlığa, profesyonelliğe sahip nadir havuz firmalarındandır.

Tüm kimyasalların eğitimi, yazlık ve kışlık bakımlar…

 

Ucuz Havuz Market olarak, yazlık ve kışlık havuz bakımlarınızı üstlenip, havuzunuzda veya suyunuzda oluşabilecek tüm sorunlarınızı, profesyonel ve uzman kadromuz ile kısa sürede giderebiliriz. Ucuz Havuz Market şemsiyesi altında, havuzunuzun kullanılmasının aksamasına izin verilmemektedir..

 

Ürünlerimiz havuz dip süpürgeleri , havuz ızgaraları ,havuz lambası ve trafolar , havuz merdivenleri ,havuz ölçüm aletleri ,havuz suyu kepçeleri , havuz kimyasal malzemeleri ve birçok havuz ürünleri ile ucuzhavuzmarket.com üzerinden satış yapmaktayız.

Periyodik servis hizmetimiz ile hiç bir sıkıntı yaşamadan havuzunuzu aileniz ve dostlarınız ile birlikte huzur içinde kullanabilirsiniz. Havuzunuzun yapımı sonrası da planlı / plansız periyodik bakımlarınız firmamız tarafından yapılır, kimyasal madde ihtiyaçlarınızı dilediğiniz her zaman ve saatte uzman personeli tarafından temin edilebilir.


Herkesin bahçesinde bir havuz olmalı…