Vakumlu Havuz Robotları

Tarafından gönderildi Havuz Market 15/09/2014 0 Yorum

Patentli teknolojisi yardımıyla suyun akış enerjisini elektrik enerjisine dönüştürerek kullanır ve vakumlu havuz süpürgelerinin içersinde en iyi model Hybrid RS1 model havuz robotudur.

Dolphin Hybrid RS1 vakumlu havuz robotu ile hızlı, etkili, ekonomik ve düşük maliyetli temizlik elde edebilirsiniz. Kendinden Elektrik Enerjili Sistem Havuz suyunun çevriminde dönen su ile cihazın hareketinde kullanılacak elektrik enerjisini üretir.

Ledli gösterge normal tüketimi ve su akışını gösterir. Hareket Sistemi Elektrik anahtarı hareket dişlisini hız, tam manevra ve etkili temizlik amacıyla çalıştırır. Duvar sensörü, eğim ve boşaltmadan kurtulma özellikleri bulunur.
 


 

Havuzu Dolaşma CleverClean tarama algoritması, Vakumlu Havuz Robotunun etkili ve kusursuz şekilde havuzu gezmesini sağlar. Robot, orta ölçülü bir havuzu 1,5 saatte dolaşacak şekilde programlanmıştır. Fırçalama Kabiliyeti Sadece Dolphin Hybrid RS1 model vakumlu süpürge havuz tabanında tespit edilen yosun ve bakterileri kaldırmak amacıyla geliştirilen fırçaya sahiptir.

Kurtulma Modu CleverClean yazılımı yardımıyla robot bir duvar ya da engelle karşılaşırsa etkili bir şekilde geriye doğru manevra yaparak tarama ifline devam eder. Robot vakum ağzı gibi engellerle karşılaşırsa üstünden geçmek ya da kurtulmak amacıyla mekanik ya da yazılımını kullanır.

Vakumlu Havuz Robotları ;

Temizlik Kabiliyeti Patentli, süper etkili tribünler ; pisliklerin sıksık olarak filtreye gönderilmesini sağlar. Kaba pislikleri, ufak parçaları ve yaprakları tutar ve kesintisiz çalışma garantisi verir. Çalışırken vakumun etkisiyle yapraklardan ve pisliklerden ayrıştırılmış bir yol bırakır.

Vakumlu Havuz Robotu RS1 ile Beraber Gelen Aksesuarlar Skimmer adaptörü, 900 adaptör, otomatik güvence vanası, akış göstergesi.

Modern, kendi enerjisini yaratan robotik havuz arıtıcıları.

Hidroelektrik robotlar suyun akışından hızlı, verimli ve ucuz yoldan elektrik enerjisi üretiyor. Gelişmiş su tekeri türbini yardımıyla ideal vakum kuvvetini sağlar, üstün kir tutma ve su içersindeki zorlu birikintileri bile etkin bir şekilde temizler. Yaklaşık 1.5 saat gibi bir sürede orta büyüklükte bir havuzun artımını verimli şekilde kusursuz olarak tamamlar. Dolphin Hybrid Vakumlu Havuz Robotları havuzu baştan aşağı ovalayarak su yosunlarını ve bakterileri temizleyebilen fırçaya sahip tek vakumlu havuz arıtıcısıdır.