Ticari Havuz Robotları

Tarafından gönderildi Havuz Market 15/09/2014 0 Yorum

Sıkıntılı havuz ve havuz suyu temizliğinde üst seviye performans elde edin. Dolphin marka Ticari Havuz Robotları uzun vadeli ve düşük maliyetli çalışma performansı taahhüt eder , ve bu taahhütleri yerine getirir. Kesinleşmiş nitelikleriyle Dolphin marka robotlar , ufak umumi havuzlardan olimpik havuzlar gibi en büyük profesyonel havuzlara kadar tüm ticari havuzlar amacıyla en uygun arıtma sistemidir.

Elektronik havuz temizliğinde önde gelen robotlarımız sizi uğraştırmadan havuzunuzun suyunun her daim duru ve pırıl pırıl kalmasını sağlar. Cihaz ilerlemiş teknolojisi yardımıyla havuzun yüzeylerini en iyi şekilde tarayarak yüksek randımanlı fırçalama ve süzme fonksiyonu görür. 

Çalışan personel tamamiyle otomatik çalışan Ticari Havuz Robotları kullanıldığı sürece  havuzun muntazaman temiz ve tertemiz kalacağına güven ederek başka görevlerine iştirak edebilir.

Dolphin - Havuz Arıtmasında Güvenilen İsim

Doplhin robotik havuz arıtıcıları otellerde, açık hava spor/eğlence klüplerinde, spalarda, okullarda ve umumi ve özel yüzme merkezlerinde dünya genelinde yüzlerce havuz işletmesinin arıtmada tercihidir.

Havuz arıtmasında nerdeyse 30 senelik uzmanlık geçmişiyle robotlarımız kullananlara yüksek performanslı, düşük maliyetli havuz arıtması ve zahmetsiz kullanım sağlamaktadır.