Doğal Havuz Robotları

Tarafından gönderildi Havuz Market 15/09/2014 0 Yorum

Biyolojik ve Doğal Havuzlar İçin Havuz Robotu

Doğal Havuz Robotları ile daha yeşil ve daha natural bir havuz tecrübesi !

Havuzu olan pek çok insan havuz suyu hijyenini güvenliğini sağlamak amacıyla kimyasal kullanmak mecburiyetinde kaldıkları sıradan havuzlar yerine etraf arkadaşı ve doğayla iç içe bir yüzme tecrübesi sunabilecek havuzlar arzulamakta. İnsanlar giderek çoğalan oranda havuz suyunun Bitki ve mikroorganizmalar vasıtasıyla natural yollardan temizlendiği Biyolojik Havuzlara ve Doğal Havuzlara yönelmekteler.

Eko havuz ve Organik havuz olarak tanınan bu havuz türlerinin sunmuş bulunduğu birtakım cazip özellikler ve faydalar:
 


-Klor ya da kimyasal rastgele diğer bir katı maddesinin bulunmaması - Ekolojik yönden arkadaş canlısı ve yüzücülerin cilt, saç ve gözleri amacıyla zarar vermeyen olması

-Temiz, düşük mineral standardına sahip az kireçli su - Dolayısıyla sıhhatli bulunduğu algısı yaratması

-Natürel yönden hoş görünüm

- Kentin kırsal yerlerinde yeşillik alanlara kurulmuş olması

-Harici ısıtma sistemi kullanılmaksızın, natural yoldan ısıtılan su - Bitki ve güneş sıcaklığını emerek suyun sıcaklığını arttıran büyük taşlar gibi yapı malzemelerinin kullanılması

-Enerji tasarrufu - Düşük ısı gereksinimi olarak sıralanabilir.

-Geniş Tasarım ve Yöntem Yelpazesi

-Biyolojik ve Doğal Havuzlar tasarım ve düzenlenme ve zemin ve duvarlar amacıyla sarfedilen malzemeler bakımından çok çeşitlilik göstermektedir. Buna rağmen bu havuzların hepsi tabiatta su birikintisi, göl ve akarsuların bitki ve mikroorganizmalar yolu ile arındırılması prensibini kullanır. Kullanılan belirli birtakım rejeneratif bitkiler, faydalı mikroorganizmalar ve suyun devirdaimini sağlamak amacıyla müracat edilen metotlar da havuzdan havuza değişiklik göstermektedir.

Görünümleri standart yüzme yüzme havuzlarına andıran, suyu arındıran bitki ve mikroorganizmaların kullanıldığı biyolojik havuzlarda Doğal Havuz Robotları kullanılabilir.

Gölete benzeyen, zemin ve kenarları iri taşlardan ve diğer natural malzemelerden oluşturulan natural havuzlar.

Natural havuz robotları - Doğal yoldan Dolphin Bio Suction robotik havuz arındırıcıyla sorun yaratmayan, pırıl pırıl biyolojik ve natural havuzun keyfini çıkarın.
 


Maytronics’in ürettiği natural havuz robotları biyolojik ve natural havuzların bakımını otomatik duruma getirmek noktasında çözüm yayınlayan ilk üründür. Bu ürün Dolphin markasının sahip bulunduğu nitelikli teknoloji ve tasarıma ayrıca biyolojik ve natural havuz türlerinde karşılaşılan birtakım zorluklara çözüm olan birtakım ek özelliklere sahiptir.

Doğal havuz robotu olan Dolphin Bio Vakum (patent aşamasında) derinliği 15 metreye (60 fit) kadar uzanan havuzlarda en iyi arındırma sağlamaktadır. Cihaz etkili biçimde rejeneretif bitkilerin dökülen yaprakları ve diğer artıkları dahili filtreleme ya da harici vakum yolu ile temizleyip, havuzun su hattında ve zemin ve duvar yüzeylerinde gezinip bu yüzeyleri temiz tutarak arındırma prosedürünü tamamlar.

Doğal havuz robotu Dolphin Bio Vakum sorunsiz şekilde, bitkilere ve organizmalara hasar vermeksizin yorucu arındırma prosedürünü hallederken siz rahatlayın ve havuzunuzun keyfini çıkarın.

Umumi Havuzlar amacıyla Profesyonel Su Arıtması

Zorlu havuz ve havuz suyu temizliğinde üst seviye performans elde edin. Dolphin marka robotlar uzun vadeli ve düşük maliyetli çalışma performansı vaat eder - ve bu vaatleri yerine getirir. Onaylanmış nitelikleriyle Dolphin marka robotlar , ufak umumi havuzlardan olimpik havuzlar gibi en geniş profesyonel havuzlara kadar tüm ticari havuzlar amacıyla en uygun arıtma sistemidir.

Elektronik havuz temizliğinde önde gelen robotlarımız sizi uğraştırmadan havuzunuzun suyunun her daim duru ve pırıl pırıl kalmasını sağlar. Cihaz ilerlemiş teknolojisi yardımıyla havuzun yüzeylerini baştan aşağı tarayarak yüksek randımanlı fırçalama ve süzme fonksiyonu görür.

Görevli personel tamamiyle otomatik çalışan aygıt kullanıldığı prosese havuzun muntazaman temiz ve tertemiz kalacağına güven ederek diğer görevlerine iştirak edebilir.

Dolphin - Havuz Arıtmasında Güvenilen İsim

Doplhin robotik havuz arıtıcıları otellerde, açık hava spor/eğlence klüplerinde, spalarda, okullarda ve umumi ve özel yüzme merkezlerinde dünya genelinde binlerce havuz işletmesinin arıtmada tercihidir.

Havuz arıtmasında nerdeyse 30 senelik uzmanlık geçmişiyle robotlarımız kullananlara yüksek performanslı, düşük maliyetli havuz arıtması ve zAhmetsiz kullanım sağlamaktadır.